Connect with us

Sporti

Tregohen çmimet e biletave për mega-duelin Mayweather-McGregor (Foto)

Published

on

Tifozët e boksit do t’iu duhet të paguajnë deri 7.800 funta për të parë nga afër meçin në mes Conor McGregor dhe Floyd Mayweather, në Las Vegas muajin e ardhshëm.

Biletat për ndeshjen e dy rivalëve pritet të dalin në shitje më 24 korrik, transmeton Periskopi.

Bileta më e lirë do të kushtojë 390 funta, ndërsa çmimet për ulëset tjera do të jenë me çmimet £1,200, £2,000, £2,800, £4,000 and £5,900.

Mayweather dhe McGregor për momentin janë duke zhvilluar turin e tyre promocional prej katër netëve. /Periskopi

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Sporti

sport 3

Published

on

By

Continue Reading

Sporti

sport 2

Published

on

By

Continue Reading

Trending