Connect with us

Lajme

Transformimi i Agim Veliut – nga deklaratat për atentatin deri te zgjedhja e Thaçit president

Published

on

Kjo është një kronologji e shkurtër nga ndryshimet e mëdha të kryetarit të Podujevës dhe nënkryetarit të LDK’së, Agim Veliu.

Dikur fliste për atentatin kundër tij, duke iu referuar ‘kundërshtarëve politik’.

Gjatë kohës së Bllokut VLAN, ai me krenari bënte publike se posti i Presidentit do t’i takonte LDK’së. Më vonë, Agim Veliu u kërkon deputetëve të LDK’së ta votojnë Thaçin president dhe krejt në fund, ai jep një deklaratë të fuqishme politike: nuk do ta vendosë fotografinë e Thaçit në zyrën e tij.

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lajme

TEST PER MAIN POST PAGE

Published

on

By

this is just a test to see how Gjergji is doing….spolier alert he seems do be doing good.

Continue Reading

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Lajme

TESTI 2 PER SLIDER HYHYHY

Published

on

By

Continue Reading

Trending