Connect with us

Sporti

Trajneri i njohur nënshkruan me Gjermaninë

Përzgjedhësi i Gjermanisë, Joachim Low ka rinovuar kontratën deri në vitin 2020.

Published

on

56-vjeçari është pjesë e gjermanëve që nga viti 2006 dhe që nga atëherë ka fituar Kupën e Botës në vitin 2014, ku në skuadër kishte edhe mbrojtësin shqiptar, Shkodran Mustafi.

Suksese tjera janë vendi i tretë në Kupën e Botës në vitin 2010 dhe në Kampionatin Evropian 2012, por edhe kualifikimi në finale të Euro 2008.

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Sporti

sport 3

Published

on

By

Continue Reading

Sporti

sport 2

Published

on

By

Continue Reading

Trending