Connect with us

Sporti

Trajneri i Shkëndijës ka zbuluar fjalët që ia tha Mourinho pas ndeshjes

Published

on

Tottenhami arriti që ta mposhtë Shkëndijën e Tetovës me rezultat përfundimtar në 3:1 në një ndeshje të vlefshme për raundin e tretë të kualifikimeve në Europa Ligë.

Erik Lamela, Son dhe Kane shënuan, kurse Nafiu realizoi një super gol për Shkëndijën, por që nuk i mjaftoi ta dërgoi skuadrën e tij në play-off.

Kjo ditë do të jetë një moment i paharrueshëm për trajnerin Ernest Gjoka, pasi u përball me gjigantin e Premierligës, Tottenhamin.

Ai pas ndeshjes tha se ishte sfidë e bukur kjo ndaj Tottenhamit.

“Mourinho më tha në fundin e ndeshjes që ishte sfidë shumë e bukur dhe bravo skuadrës”, zbuloi trajneri Ernest Gjoka.

“Fitova atë që doja, në fundin e ndeshjes. Të kesh kundërshtar Mourinhon, është si një sakrificë për të gjithë ato sakrificat që një trajner bën gjatë karrierës së tij”, tha ndër të tjera trajneri shqiptar.

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Sporti

sport 3

Published

on

By

Continue Reading

Sporti

sport 2

Published

on

By

Continue Reading

Trending