Connect with us

Lajme

Tragjedi në dasmë, daja i dhëndërrit ndërron jetë në rrethana misterioze

Published

on

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur gjatë natës në Lezhë. Një 59-vjeçar ka ndërruar jetë, ndërsa ka qenë duke festuar në dasmën e nipit.

Ngjarja është raportuar nga Policia e Lezhës, sipas të cilës ngjarja tragjike ka ndodhur në fshatin Tale.

‘Më datë 16 korrik 2017, në urgjencën e spitalit Lezhë, është dërguar i vdekur shtetasi Z. L., 59 vjeç, banues në Tiranë, i cili ka qenë në Tale, në dasmën e nipit.

Punohet për sqarimin e rrethanave dhe përcaktimin e shkakut të vdekjes”, thuhet në njoftimin e Policisë së Lezhës.

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lajme

TEST PER MAIN POST PAGE

Published

on

By

this is just a test to see how Gjergji is doing….spolier alert he seems do be doing good.

Continue Reading

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Lajme

TESTI 2 PER SLIDER HYHYHY

Published

on

By

Continue Reading

Trending