Connect with us

Lajme

Tragjedi e rëndë në rrugën për në Kërçovë, vdes një këmbësor

Published

on

Tridhjetë e nëntë vjeçari A.S. nga Shkupi dje ka vdekur në një aksident trafiku afër fshatit Kolari në Kërçovë, transmeton TetovaSot.

Për momentin dihet se ai ka qenë duke ecur në këmbë afër rrugës.

Për shkak të mjegullës, N.S.(1964) nga Tetova që ka qenë duke e vozitur kamionin “Mercedes” nuk e ka parë këmbësorin dhe e ka shkelur. Nga lëndimet e brendshme, shkupjani menjëherë ka vdekur./TetovaSot/

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lajme

TEST PER MAIN POST PAGE

Published

on

By

this is just a test to see how Gjergji is doing….spolier alert he seems do be doing good.

Continue Reading

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Lajme

TESTI 2 PER SLIDER HYHYHY

Published

on

By

Continue Reading

Trending