Connect with us

Lajme

Toyota teston modelin Camry të ri me dy veçanti të pazakonta (Foto)

Mediet që merren me automobilizëm, zakonisht nuk shkruajnë për modelin Camry meqenëse nuk ka ndonjë gjë unike, që do t’i interesonte lexuesve.

Published

on

Por, me të parë një veturë të këtij lloji me dy palë gypa që nxjerrin gaz dhe rrota shumë të gjëra, duket se kemi të bëjmë me një Toyota sportive, të shpejtë dhe të fuqishme, transmeton Telegrafi.

Vetura që është parë duke lëvizur nëpër rrugë të hapur, ka ngjallur vëmendjen e entuziastëve, sepse pritet të jetë një automobil që dallon shumë me paraardhësit.

Madje, në pjesën e përparme shihen edhe dritat LED, përderisa nuk dihet nëse do të jetë i destinuar edhe për terren të vështirë.

Zyrtarë të kompanisë nuk kanë bërë të ditur asgjë, për datën e lansimit apo ndonjë detaj tjetër. /Telegrafi/

toyota-teston-modelin-camry-te-ri-me-dy-vecanti-te-pazakonta-foto-2

toyota-teston-modelin-camry-te-ri-me-dy-vecanti-te-pazakonta-foto-3

toyota-teston-modelin-camry-te-ri-me-dy-vecanti-te-pazakonta-foto-4

toyota-teston-modelin-camry-te-ri-me-dy-vecanti-te-pazakonta-foto-5

toyota-teston-modelin-camry-te-ri-me-dy-vecanti-te-pazakonta-foto-6

toyota-teston-modelin-camry-te-ri-me-dy-vecanti-te-pazakonta-foto-7

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lajme

TEST PER MAIN POST PAGE

Published

on

By

this is just a test to see how Gjergji is doing….spolier alert he seems do be doing good.

Continue Reading

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Lajme

TESTI 2 PER SLIDER HYHYHY

Published

on

By

Continue Reading

Trending