Totti kujton babain: Ky është postimi prekës i tij i përcjellur me këngën e njohur

Periskopi.com Sporti

Pandemia e koronavirusit ia ka marrë njeriun me të dashur, ish – yllit të Romës, Francesco Tottit, transmeton Periskopi. 

Totti humbi babin në muajin tetor të këtij viti, i cili ndërroi jetë pas komplikimeve nga koronavirusi.

Edhe vet ish- kapiteni i Romës ishte i infektuar me koronavirus, i cili e kaloi këtë gjendje pas dy javëve qëndrim në  karantine

Totti nuk ka mundur të përmbahet dhe mallin për të atin e ka shprehur përmes një postimi në rrjetin social, Instagram, ku shkruan “Më mungon, baba”, duke e shoqëruar më këngën famshme të Fausto Lealit, “Mi Manchi”.

 

Shpërndaje në: