Connect with us

Sporti

Tottenham me mungesë të madhe ndaj Arsenalit

Mbrojtësi belg, Toby Alderwiereld, është lënduar dhe do të mungojë dy ndeshjet e ardhshme për skuadrën londineze.

Published

on

Ky lajm sigurisht se nuk do  t’i pëlqejë trajnerit Pochettino para ndeshjes së vitit kundër rivalit lokal, Arsenal. Belgu është një nga pikat kyçe të skuadrës dhe do të jetë një mungesë mjaft e madhe.

Alderwiereld do të mungojë edhe në Ligën e Kampionëve. /Periskopi.com

toby

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Sporti

sport 3

Published

on

By

Continue Reading

Sporti

sport 2

Published

on

By

Continue Reading

Trending