Connect with us

Sporti

‘Torcida’ ka një mesazh për ‘Plisat’ pas përleshjes

Ballafaqimi i mbrëmshëm mes Torcidës dhe Plisave tashmë është bartur në internet, ku dy tifo-grupet vazhdojnë me “goditjet” virtuale.

Published

on

I tillë ka qenë një postim i Torcidës sot në faqen zyrtare të grupit në Facebook, përcjellë “GazetaOlle.com”.

“Krenaria e qytetit, djemt e Minatorit gjithmonë pranë Trepçës, që për asnjë çmim nuk ndërrojnë identitet në këmbtim të suksesit”, thuhet në postimin e mitrovicasve.

Ndeshja e mbrëmshme mes Trepçës dhe Sigal Prishtinës, nuk kaloi pa eksese.

Prishtinasit janë sulmuar nga vendësit, gjatë kthimit në kryeqytet.

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Sporti

sport 3

Published

on

By

Continue Reading

Sporti

sport 2

Published

on

By

Continue Reading

Trending