Connect with us

Sporti

Torcida fton Plisat në Mitrovicë

Nis të ndihet “aroma” e derbit të madh të basketbollit kosovar ndërmjet Trepçës dhe Sigal Prishtinës, që zhvillohet në fundjavën e ardhshme.

Published

on

Kryetari i tifo-grupit Torcida, Genc Voca, ka ftuar Plisat që të jenë të pranishëm në “Minatori”.

“Ftoj tifozërinë prishtinase që të vijnë në ndeshjen që zhvillohet në Mitrovicë. Kjo ndeshje është derbi më i madh në Kosovë dhe edhe Plisat duhet ta përkrahin ekipin e tyre të zemrës. Ata janë të mirëseardhur sepse vërtetë që një kohë të gjatë nuk e kanë shijuar atmosferën në palestrën Minatori. Ju garantoj personalisht që ne do t’ua sigurojmë biletat”, deklaroi Voca për “GazetaOlle.com”.

Tani mbetet të shihet nëse Plisat do të vendosin të udhëtojnë në mënyrë të organizuar drejt Mitrovicës.

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Sporti

sport 3

Published

on

By

Continue Reading

Sporti

sport 2

Published

on

By

Continue Reading

Trending