Connect with us

Sporti

Top sulmuesi përshëndet tifozët shqiptarë (Video)

Published

on

Kapiteni i Interit, Mauro Icardi ka një përshëndetje për tifozët shqiptarë.

 Nerazzurrët momentalisht gjendet në Brunico duke kryer fazën e përgatitjeve para sezonale.

Gjatë shumë pyetjeve të bëra nga gazetari i klubit, Icardit iu kërkua të bëj edhe një përshëndetje për tifozët shqiptarë të Interit.

“I dërgoj përshëndetje ‘Inter Club Albanias’ dhe gjithë atyre në botë pasi janë shumë”, ka thënë ylli i skuadrës.

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Sporti

sport 3

Published

on

By

Continue Reading

Sporti

sport 2

Published

on

By

Continue Reading

Trending