Connect with us

Sporti

Toni Terry ‘rrëzon’ me bukurinë e saj burrin futbollist (Foto)

Published

on

Mbrojtësi i Chelseat, John Terry ka publikuar në profilin e tij në Instagram disa ‘ bikini snaps’ të gruas së tij seksi.

John dhe Toni kanë dy fëmijë së bashku, por ky fakt nuk vërehet fare nëse shikojmë trupin e nënës.

Gorgeous: Toni Terry certainly showed off the fruits of her fitness labours on Monday as she showed off her incredibly toned figure while on holiday with her husband John

'Mrs T you look UNREAL': However later posting a video of her in an equally stylish blue two-piece, John could not help but gush of his wife and her killer body to his Instagram followers

Abs-olutely fabulous: Clearly impressed with his wife's efforts, John shared the clip to his 3.1million fans with the caption: 'Mrs T you are looking UNREAL. I Love You'

Në video ajo mund të shihet tek shprëndan krem kundër diellit nëpër trupin e saj, transmeton Periskopi.

Appreciative: Having won Dad of The Year back in 2009, John was quick to thank his wife for raising their children on Mother's Day last month with another bikini snap (above)

John Terry është katër herë fitues i Premier Ligës me skuadrën e Chelseat. /Periskopi/

 

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Sporti

sport 3

Published

on

By

Continue Reading

Sporti

sport 2

Published

on

By

Continue Reading

Trending