Connect with us

Lajme

Toka “përbinë” dy shtëpi për 50 sekonda (Video)

Published

on

Një gropë e madhe rreth njëqind metra dhe e thellë rreth njëzet metra papritmas është hapur në tokë në afërsi të qytetit amerikan Tampa, duke “përbirë” dy shtëpi.

Zjarrfikësit, të cilët dolën në vendngjarje, thanë se gropa ishte hapur brenda një minute dhe në fillim kishte madhësinë e një pishine të vogël, shkruan Daily mail.

Pronarët e shtëpive, në momentin e aksidentit nuk ishin aty, ndërsa zjarrfikësit arritën të shpëtojnë dy qenë dhe disa gjëra me vlerë.

Njëmbëdhjetë shtëpi në rrethinë menjëherë janë evakuuar dhe ekspertët në terren kanë nisur vlerësimin e gjendjes.

Institucionet zyrtare thanë se ka arsye për brengosje, pasi që mund të vijë deri te bashkimi i gropës me liqenin që ndodhet në afërsi.

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lajme

TEST PER MAIN POST PAGE

Published

on

By

this is just a test to see how Gjergji is doing….spolier alert he seems do be doing good.

Continue Reading

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Lajme

TESTI 2 PER SLIDER HYHYHY

Published

on

By

Continue Reading

Trending