Connect with us

Sporti

Tifozët përfshihen në rrahje masive në Kupën e Evropës (VIDEO)

Skandal në ndeshjen finale të Kupës Evropiane në mundje në kategorinë deri në 80 kilogramë.

Published

on

Tifozët janë përfshirë në një përleshje gjatë duelit mes gjeorgjianit Zarub Datunasvilija dhe rusit Imil Sarafetdinova.

Gjyqtarët ndaluan ndeshjen, ndërsa pamjet e mëposhtme po konsiderohen si skandal në mediat ndërkombëtare.

https://www.youtube.com/watch?time_continue=14&v=g–IHEBY2p0

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Sporti

sport 3

Published

on

By

Continue Reading

Sporti

sport 2

Published

on

By

Continue Reading

Trending