Tifozët e Rennes sulmojnë veturën e Lenjanit

Periskopi.com Sporti

Ermir Lenjani nuk po kalon momente të mira te skuadra e tij, Rennes.

Anësori i Kombëtares Shqiptare po kritikohet shumë nga skuadra e tij, për shkak se ai vendosi të mbetej te kjo skuadër në afatin kalimtar të verës.

Por, sikur të mos mjaftonin fyerjet dhe fishkëllimat që po i bëhen gjatë ndeshjeve, atij i janë shkaktuar edhe dëme materiale.

Vetura e tij e tipit ‘Porsche’ është sulmuar mëngjesin e sotëm nga tifozët e skuadrës së tij. /Periskopi.com

Shpërndaje në: