Connect with us

Sporti

Tifozët e Man Utd e “shkarkojnë” Mourinhon (FOTO)

Tifozët e Manchester United kërkojnë largimin e Jose Mourinhos nga posti i menaxherit.

Published

on

Jose Mourinho ka një problem të ri. Pas krizës së rezultateve në periudhën e fundit, ai ka një telashe po aq të madhe.

Tifozë të Manchester United kanë krijuar një llogari në Twitter e cila bën thirrje për largimin e Mourinhos nga posti i menaxherit, përcjell ‘Lajmi.net’.

Ata nuk e konsiderojnë portugezin si trajnerin e duhur për ta kthyer ekipin në majat e futbollit anglez dhe atij evropian.

mou out

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Sporti

sport 3

Published

on

By

Continue Reading

Sporti

sport 2

Published

on

By

Continue Reading

Trending