Connect with us

Sporti

Tifozët e Arsenal e duan Xhaka-n në formacion

Tifozët e Arsenal në një anketë të bërë nga Sky Sport kanë votuar për dyshen Xhaka-Cazorla që të startojnë në mesfushën e Arsenalit.

Published

on

Granit Xhaka është transferuar në verën e fundit në londër dhe ka treguar disa paraqitje të mira.

‘Gunners’ kanë sjellë në radhët e tyre edhe shqiptarin tjetër, Shkodran Mustafin, i cili po luan gjithmonë në formacionin startues.

Mirëpo Xhaka ka humbur vendin e titullarit, por me vendimin e trajnerit francez të Arsenalit, Arsene Wenger nuk po pajtohen tifozët e ekipit të Ligës Premier.

Në një sondazh të organizuar prej televizionit britanik Sky Sports, del se fansat preferojnë për mesfushë dyshen Santi Cazorla dhe Granit Xhakën, të cilët kanë marrë besimin e 64 për qind të votuesve. /Periskopi.comxhaka-4

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Sporti

sport 3

Published

on

By

Continue Reading

Sporti

sport 2

Published

on

By

Continue Reading

Trending