Connect with us

Sporti

Tifozët anglezë përleshën me policinë spanjolle para takimit Atletico-Leicester (Video)

Published

on

Atletico Madrid dhe Leicester City do të takohen sonte në kuadër të takimit të parë të çerekfinales së Ligës së Kampionëve.

Tifozët anglez njihet si një ndër më problematikut dhe këtë e dëshmuan në rrugët e kryeqytetit spanjoll të Madridit.

Një pjesë e fansave të kampionit anglez janë përleshur me policinë spanjolle.

Kjo e fundit ka arrestuar mbrëmë tetë tifozë të Leicester Cityt para duelit me Atletico Madridin, përcjell Telegrafi.

Ndryshe, ndeshja pritet të filloi në ora 20:45 dhe të zhvillohet në stadiumin Vicente Calderon.

https://youtu.be/ETOG_BR6uw0

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Sporti

sport 3

Published

on

By

Continue Reading

Sporti

sport 2

Published

on

By

Continue Reading

Trending