Connect with us

Lajme

Thyhen zyret e Vetëvendosjes, vidhen dokumente (Foto)

Published

on

Zyret e Lëvizjes Vetëvendosje, gjatë natës së mbrëmshme kanë qenë cak i sulmit. Njoftimi është bërë publik nga deputetja e kësaj partie Aida Dërguti.

Dërguti ka shkruar se kushdo që i sheh mbishkrimet të cilat janë të vendosura në mur mund të mendohen se janë shkruar nga përkrahësit, ndërsa ka bërë të ditur se janë vjedhur edhe dokumente.

Postimi i Dërgutit:

Kushdo që i sheh këto mbishkrime në mur, mund të mendojë se janë shkruar nga përkrahësit tanë.  Në të vërtetë, këto mesazhe në mure na i kanë lënë “vizitorët” anonim që thyen mbrëmë zyren e Lëvizjes VETËVENDOSJE! në Vushtrri. Përveç shtëpizave te kompjuterëve dhe televizorit, janë vjedhur edhe dokumente!!!  Ama kjo I-ja e madhe me pikë po më duket shuuumë e dyshimtë…

P.S. po i shtoj dhe ca foto, për shkak të kërkesave

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lajme

TEST PER MAIN POST PAGE

Published

on

By

this is just a test to see how Gjergji is doing….spolier alert he seems do be doing good.

Continue Reading

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Lajme

TESTI 2 PER SLIDER HYHYHY

Published

on

By

Continue Reading

Trending