Connect with us

Lajme

Thasë me hashash në kurriz, kapen 5 shqiptarë në Greqi

Në Follorinë u arrestuan pesë shtetas shqiptarë të cilët transportonin nga territori shqiptar ne ate grek me shume se 74 kg lende narkotike.

Published

on

Ata janë arrestuar nga një patrullë policore në një zonë malore pranë kufirit, pasi kanë hyrë në mënyrë të paligjshme si këmbësorë në tokën greke duke mbajtur nga një thes me hashash secili.

Brenda thasëve ka patur 53 pako me drogë. Sipas burimeve pranë Policisë kufitare të Kristalopigjisë ata janë të moshës nga 21 deri në 43 vjeç, ndërsa ende nuk publikohen emrat e tyre.

Gjithashtu, pesë trafikantëve u janë konfiskuar edhe telefonat celularë dhe po bëhen përpjekje për të gjetur bashkëpunëtorët e tyre.

Të arrestuarit janë çuar në hetuesi dhe të hënën do të dalin para gjykatës me akuzën e trafikimit të lëndëve narkotike  dhe të hyrjes së paligjshme në Greqi./t

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lajme

TEST PER MAIN POST PAGE

Published

on

By

this is just a test to see how Gjergji is doing….spolier alert he seems do be doing good.

Continue Reading

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Lajme

TESTI 2 PER SLIDER HYHYHY

Published

on

By

Continue Reading

Trending