Connect with us

Lajme

Thaçin e bojkotoi Familja Jashari

Published

on

Me gjithë se i kishin vendet e rezervuara, në seancën solemne ku Hashim Thaçi dha betimin si president, munguan përfaqësues të familjes heroike Jashari nga Prekazi.
Karrigia e rezervuar për ta mbeti bosh. Në seancën solemne të betimit munguan edhe përfaqësues të familjes Haradinaj, e cila për lirinë e Kosovës dha dy dëshmorë të kombit. Por betimin e Thaçit nuk e injoruan familja e Ibrahim Rugovës. Dy djemtë e tij Mendimi dhe Uka kanë qenë prezent në seancë.

Presidenti i zgjedhur në fjalimin e tij ka përmendur sakrificën e ish-presidentit Ibrahim Rugova dhe të komandantit legjendar Adem Jashari.
Në seancën solemne mungoi edhe ish-kryeministri i Kosovës dhe bashkëpartiaku i Hashim Thaçit, Bajram Rexhepi.

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lajme

TEST PER MAIN POST PAGE

Published

on

By

this is just a test to see how Gjergji is doing….spolier alert he seems do be doing good.

Continue Reading

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Lajme

TESTI 2 PER SLIDER HYHYHY

Published

on

By

Continue Reading

Trending