Connect with us

Lajme

Thaçi: Vetëm PDSH-ja mund t’i artikulojë kërkesat reale të shqiptarëve

Published

on

 

Në kalanë e Tetovës dega e PDSH-së Tetovë organizoi takim me strukturën e saj, ku prezent ishte edhe kryetari i partisë, Menduh Thaçi.

Në bashkëbisedim me strukturën e degës së Tetovës, kryetari Thaçi ka folur rreth situatës aktuale politike, si dhe rreth çështjeve që kanë të bëjnë me organizimin struktural.

Ai potencoi se PDSH-ja vazhdon të mbetet e vetmja strukturë e mirëfilltë politike e shqiptarëve të Maqedonisë, që mund t’i artikuloj kërkesat reale të shqiptarëve.

Përndryshe partia e Thaçit, në zgjedhjet e fundit paramentare, fitoi dy deputetë, duke treguar edhe dështimin e kësaj partie.

 

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lajme

TEST PER MAIN POST PAGE

Published

on

By

this is just a test to see how Gjergji is doing….spolier alert he seems do be doing good.

Continue Reading

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Lajme

TESTI 2 PER SLIDER HYHYHY

Published

on

By

Continue Reading

Trending