Connect with us

Lajme

Thaçi: Thyerja e kufirit në Koshare u dha vetëbesim ushtarëve

Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi ka kujtuar betejën e Ushtrisë Çlirimtare të Kosvës në Koshare.

Published

on

Ai ka thënë se UÇK në Koshare ka dëshmuar se ka qenë e përgatitur për të ndërmarr operacione të luftës frontale.

“Në Koshare, Ushtria Çlirimtare e Kosovës dëshmoi se ishte përgatitur për të ndërmarrë operacione të luftës frontale me forcat serbe”, ka shkruar Thaçi në llogarinë e tij në Facebook.

Ndër tjerash ai ka shkruar se kufiri ndarës Kosovë-Shqipëri rriti vetëbesimin e ushtarëve të Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës.

“Thyerja e kufirit ndarës Kosovë-Shqipëri hapi një kapitull të ri, shumë të rëndësishëm të fitoreve dhe rriti vetëbesimin e ushtarëve tanë”, ka përfunduar ai.

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lajme

TEST PER MAIN POST PAGE

Published

on

By

this is just a test to see how Gjergji is doing….spolier alert he seems do be doing good.

Continue Reading

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Lajme

TESTI 2 PER SLIDER HYHYHY

Published

on

By

Continue Reading

Trending