Connect with us

Lajme

Thaçi pas mandatit e lë politikën: Do t’i kthehem familjes e të merrem me diçka tjetër

Published

on

Presidenti Hashim Thaçi sonte ka bërë të ditur se pas përfundimit të mandatit të tij, do të dalë nga politika dhe të vazhdojë jetën si qytetar i Kosovës, transmeton Periskopi.

Ai thotë se ëndërr e tij është të çohet në mëngjes, pa axhendë politike.

‘’Unë kam menduar gjatë. Vlerësoj që do t’i kthehem vetvetes dhe përkushtimit tim që të bëj ndonjë punë tjetër nga politika. Nuk do të permbyllet cikli jetësor me një angazhim. Do t’i kthehem familjes. Pas mbylljes së mandatit, qytetar i lirë. I etur të cohem në mëngjes në një jetë jo të rutinës politike’’, ka thënë ai sonte në Pressing.

Kujtojmë që Thaçi e kishte lënë të hapur mundësinë të rikandidojë për president, por tash ka ndërruar mendje./PERISKOPI/

 

Lajme

TEST PER MAIN POST PAGE

Published

on

By

this is just a test to see how Gjergji is doing….spolier alert he seems do be doing good.

Continue Reading

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Lajme

TESTI 2 PER SLIDER HYHYHY

Published

on

By

Continue Reading

Trending