Connect with us

Lajme

Thaçi në revistën holandeze: Duhet bërë marrëveshje me Serbinë

Published

on

Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi ka folur edhe njëherë për rëndësinë e dialogut final mes Kosovës e Serbisë, ku si rezultat përfundimisht shteti i Kosovës mund të jetë pjesë e shtëpisë së Bashkimit Europian.

Kështu ka bërë të ditur Presidenti Thaçi, për intervistën e tij të dhënë për reviztën holandeze ”Diplomat”.

”Sapo mora një kopje të revistës holandeze “Diplomat” me intervistë pas leksioneve të mia në @Clingendaelorg. Unë përsërita se dialogu dhe një marrëveshje përfundimtare ndërmjet #Kosovës dhe Serbisë është çelësi për të dy vendet për t’u bashkuar me BE-në – si fqinjë të mirë dhe të barabartë, në paqe me njëri-tjetrin”

Lajme

TEST PER MAIN POST PAGE

Published

on

By

this is just a test to see how Gjergji is doing….spolier alert he seems do be doing good.

Continue Reading

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Lajme

TESTI 2 PER SLIDER HYHYHY

Published

on

By

Continue Reading

Trending