Connect with us

Lajme

Thaçi lavdëron Gjykatën Kushtetuese: Të merret si model nga nivelet tjera të Gjyqësorit

Në ceremoninë për shënimin e 7-vjetorit të Themelimit të Gjykatës Kushtetuese të Kosovës, presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi ka thënë se Kushtetuesja një nga kontribueset më të mëdha në drejtësinë kosovare.

Published

on

“Funksionimi dhe efikasiteti i saj duhet të merret si model nga nivelet e tjera të gjyqësorit. Gjyqtarët e kësaj gjykate ruajnë reputacionin e kësaj gjykata dhe kjo nënkupton ruajtjen e dinjitetit të Republikës së Kosovës”, ka theksuar ai.

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lajme

TEST PER MAIN POST PAGE

Published

on

By

this is just a test to see how Gjergji is doing….spolier alert he seems do be doing good.

Continue Reading

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Lajme

TESTI 2 PER SLIDER HYHYHY

Published

on

By

Continue Reading

Trending