Connect with us

Lajme

Thaçi u shtron shtron iftar udhëheqësve të BIK-ut

Published

on

Presidenti Hashim Thaçi mbrëmë ka shtruar iftar për udhëheqësit e Bashkësisë Islame të Kosovës.

Ai në profilin e tij ka postuar disa fotografi ku shihet krah për krah me kreun e BIK-ut, Naim Tërrnava.

“Bashkë me përmbushjen shpirtërore, uroj që këto ditë të këtij muaji të shenjtë të na bëjnë më bujarë me ata që janë në nevojë, më të dashur me njëri-tjetrin dhe më të ndërgjegjshëm për përgjegjësitë tona kolektive dhe individuale ndaj shoqërisë”, thuhet në postimin e presidentit në Facebook. /Periskopi/

1 2 4

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lajme

TEST PER MAIN POST PAGE

Published

on

By

this is just a test to see how Gjergji is doing….spolier alert he seems do be doing good.

Continue Reading

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Lajme

TESTI 2 PER SLIDER HYHYHY

Published

on

By

Continue Reading

Trending