Connect with us

Lajme

Thaçi flet se pse ia bëri me vetulla Mustafës kur po votohej Presidenti

Published

on

Hashim Thaçi, ashtu si në të gjitha përgjigjet tjera, nuk tregon saktë se pse ia bëri me vetulla Mustafës gjatë votimit për President.

“Na mimikat i përdorim të gjithë, edhe ju edhe unë edhe kamermanët. mendoj se kemi pasur dhe kemi bashkëpunim të shkëlqyer me kryeministrin. Ky bashkëpunim tash vetëm sa do të avancohet në nivel presidencial dhe kryeministror, ka thënë ai në Info Box të Televizonit Dukagjini.

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lajme

TEST PER MAIN POST PAGE

Published

on

By

this is just a test to see how Gjergji is doing….spolier alert he seems do be doing good.

Continue Reading

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Lajme

TESTI 2 PER SLIDER HYHYHY

Published

on

By

Continue Reading

Trending