Connect with us

Lajme

Thaçi e Mustafa ecin në këmbë, bllokohet rruga

Rruga e cila dërgon në Koshare ku është mbajtur manifestimi për nder të përvjetorit të Betejës së Koshares është bllokuar nga veturat duke bërë të pamundur kalimin. Kësisoj edhe krerët e shtetit, presidenti Hashim Thaçi dhe kryeministri Isa Mustafa janë detyruar të ecin përafërsisht 3 kilometra këmbë deri tek veturat, transmeton kp.

Published

on

Rruga e cila dërgon në Koshare ku është mbajtur manifestimi për nder të përvjetorit të Betejës së Koshares është bllokuar nga veturat duke bërë të pamundur kalimin.

Kësisoj edhe krerët e shtetit, presidenti Hashim Thaçi dhe kryeministri Isa Mustafa janë detyruar të ecin përafërsisht 3 kilometra këmbë deri tek veturat, transmeton kp.

Image
Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lajme

TEST PER MAIN POST PAGE

Published

on

By

this is just a test to see how Gjergji is doing….spolier alert he seems do be doing good.

Continue Reading

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Lajme

TESTI 2 PER SLIDER HYHYHY

Published

on

By

Continue Reading

Trending