Connect with us

Sporti

Tetë lojtarët që Mourinho nuk i dëshiron në skuadër

Published

on

AS raporton se Manchester Unitedi është pajtuar që t’i paguajë 13 milionë euro në vit Paul Pogbas për ta transferuar atë në Old Trafford, kurse është në bisedime me Juven për shërbimet e francezit.

Kurse raportohet se përveç transferimit të Pogbas, që është prioritet i Jose Mourinhos, ai ka në plan të largojë tetë lojtarë nga skuadra, raporton The Sun.

Sipas raporteve Mourinho dëshiron të punojë me “22 lojtarë kyç”, kurse në planet e tij nuk hyjnë Marcos Rojo, Morgan Schneiderlin, Bastian Schweinsteiger, Juan Mata, Memphis Depay, Matteo Darmian, Marcus Rashford, dhe Jesse Lingard, kurse në huazim mund të shkojnë Cameron Borthëick-Jackson, dhe Timothy Fosu-Mensah.

 

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Sporti

sport 3

Published

on

By

Continue Reading

Sporti

sport 2

Published

on

By

Continue Reading

Trending