Connect with us

Sporti

Terry i gatshëm për derbin kundër Manchester United

John Terry është gati për sfidën e së dielës ndaj Manchester United.

Published

on

Sot është raportuar se anglezi përsëri kishte pësuar një lëndim dhe se do të mungonte për të dielën, por menaxheri italian ka mohuar lëndimin e tij.

“John është në formë të mirë. Ai është stërvitur me ekipin. Ai zgjodhi problemin me kyçin e këmbës. Është i gatshëm për ndeshje”, ka thënë Conte.

 

Chelsea e pret Manchester United në Stamford Brigde të dielën nga ora 17:00. /Periskopi.com

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Sporti

sport 3

Published

on

By

Continue Reading

Sporti

sport 2

Published

on

By

Continue Reading

Trending