Connect with us

Lajme

Tërmeti në Shkup, ekspertët thonë se nuk ka vend për panik

Published

on

Në Shkup sot në mëngjes janë hetuar dy tërmete.

Sipas Qendrës evopiane të Mesdheut, intensiteti i tyre ishte 4.4 dhe 2.8 shkallë, por Observatori sizmik i Fakultetit matematiko-natyror në Shkup ka kumtuar se dridhja më e fortë ishte me intensitet 3.9 shkallë.

Dridhjet janë hetuar në mëngjes në orën 6.58 dhe 6.59, tre kilometra në verilindje të Shkupit, raporton agjencia Beta.

Mediat lokale kanë raportuar se këto dridhje e kanë shqetësuar popullatën, por ekspertët e sizmologjisë thonë se nuk ka vend për panik.

 

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lajme

TEST PER MAIN POST PAGE

Published

on

By

this is just a test to see how Gjergji is doing….spolier alert he seems do be doing good.

Continue Reading

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Lajme

TESTI 2 PER SLIDER HYHYHY

Published

on

By

Continue Reading

Trending