Connect with us

Lajme

Tërmeti dridh sërish Ohrin

Published

on

Mbrëmë pas mesnate një tërmet prej 3.8 shkallës sipas Rihterit ka dridhur rrethinën e Ohrit ku janë ndjerë lëvizje të forta dhe të frikshme, shkruan Telegrafi Maqedoni.

Tërmeti sipas emsc ka dridhur tre lokalitete:
91 kilometra në lindje të Shqipërisë,
7 kilometra në Lindje të Ohrit dhe
5 kilometra nga vendbanimi i quajtur Kosel.

Përndryshe këtë muaj tërmetet kanë dridhur shpesh këtë zonë të Maqedonisë. /Telegrafi/

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lajme

TEST PER MAIN POST PAGE

Published

on

By

this is just a test to see how Gjergji is doing….spolier alert he seems do be doing good.

Continue Reading

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Lajme

TESTI 2 PER SLIDER HYHYHY

Published

on

By

Continue Reading

Trending