Connect with us

Lajme

Tërmet në Shkup

Published

on

 

Një tërmet prej 3 gradë është regjistruar sot në 12:44 minuta në zonën e epiqendrës në Shkup, informoi Observatori Sizmologjik i Shkencave Natyrore dhe të Matematikës në Shkup.

Epiqendra e tërmetit ishte 5 kilometra në perëndim të zonës qendrore të Shkupit.

Tërmeti u ndje nga qytetarët e Shkupit, kryesisht në pjesën perëndimore të qytetit.

Sipas Qendrës Sizmologjike Evropiane Mesdhetare, tërmeti u ndje edhe në kufirin Maqedoni-Kosovë dhe kufrin e Maqedonisë me Serbinë.

Dje dhe mbrëmë ka pasur tërmete në Ohër dhe Prespë. /Telegrafi/

 

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lajme

TEST PER MAIN POST PAGE

Published

on

By

this is just a test to see how Gjergji is doing….spolier alert he seems do be doing good.

Continue Reading

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Lajme

TESTI 2 PER SLIDER HYHYHY

Published

on

By

Continue Reading

Trending