Connect with us

Lajme

Tërmet i fuqishëm në Perugia

Italia goditet nga një tjetër tërmet. Mediat raportojnë se një tërmet me magnitudë 4.2 ballë dhe 10 km i thellë ka goditur Perugian gjatë pasdites.

Published

on

Qyteti më i afërt me epiqendrën e tërmetit është Norcia, por lëkundjet janë ndjerë edhe në Macerata dhe Ankona.

Në terren po kryhen verifikimet për dëmet e mundshme.

Më herët gjatë ditës së sotme një tërmet me magnitudë 4.3 është regjistruar në kufirin midis Basilicata dhe Kalabrisë, me epiqendër në Maratea (Potenza).

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lajme

TEST PER MAIN POST PAGE

Published

on

By

this is just a test to see how Gjergji is doing….spolier alert he seems do be doing good.

Continue Reading

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Lajme

TESTI 2 PER SLIDER HYHYHY

Published

on

By

Continue Reading

Trending