Connect with us

Lajme

Tërmet i fuqishëm në El Salvador

Një tërmet i fuqishëm ka goditur të shtunën San Salvadorin, dy ditë pasi një tërmet i fuqishëm ka goditur brigjet e paqësorit në El Salvador.

Published

on

Ende nuk është bërë e ditur nëse ka viktima dhe se cilat janë dëmet materiale, transmeton koalb.com.

Autoritetet në El Salvador bëjnë të ditur se lëkundja e tërmetit ishte 5.2 ballë dhe se shërbimet emergjente lokale janë në gjendje emergjente.

Lajme

TEST PER MAIN POST PAGE

Published

on

By

this is just a test to see how Gjergji is doing….spolier alert he seems do be doing good.

Continue Reading

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Lajme

TESTI 2 PER SLIDER HYHYHY

Published

on

By

Continue Reading

Trending