Connect with us

Lajme

Tentojnë që ta ndalojnë djalin në rrahjen e gruas, goditën edhe babai dhe nëna

Published

on

Gjashtëdhjetë e shtatë vjeçari S.I. nga Tetova dje ka paraqitur në polici dhunë familjare që është kryer nga djali i tij tridhjetë e shtatë vjeçar F.I. transmeton TetovaSot.

I padituri, F.I. pasi që është kthyer në shtëpi ka nisur një diskutim verbal me gruan e tij të pakurorëzuar M.S.(39), dhe për shkak të disa keqkuptimeve personale. Shumë shpejtë zënka ka dal nga kontrolli dhe para djalit të tij, ai e ka sulmuar fizikisht gruan, duke e goditur disa herë në kokë dhe trup. Me qëllim që t`i ndihmojnë të sulmuarës, e cila ka kërkuar ndihmë, janë përzier S.I. dhe gruaja e tij, gjegjësisht nëna e F.I., por edhe ata disa herë janë goditur.

Pas një kohe të shkurtër, F.I. është arrestuar, është biseduar me të në Stacionin Policor në Tetovë dhe rreth orës 22 e 30 min është liruar.

Po ndërmerren masa dhe aktivitete për zbardhjen e tërësishme të rastit, ku të sulmuarit kanë kërkuar ndjekje penale./TetovaSot/

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lajme

TEST PER MAIN POST PAGE

Published

on

By

this is just a test to see how Gjergji is doing….spolier alert he seems do be doing good.

Continue Reading

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Lajme

TESTI 2 PER SLIDER HYHYHY

Published

on

By

Continue Reading

Trending