Connect with us

Lajme

Tentoi të hidhej nga pallati, i moshuari godet me çekiç policin… (Video)

Published

on

Një 68 – vjeçar nga Pogradeci ka tentuar të hidhej nga ballkoni i shtëpisë së tij. Sipas Tv lokal Sot7, qytetari i identifikuar si Agron Qose ka kërcënuar se do hidhet nga kati i 6 i banesës ku ai jetonte.

Lidhur më këtë ngjarje kanë qene fillimisht kalimtarët ata që kanë njoftuar menjëherë policinë.

Mësohet se me tu njoftuar efektivët e policisë kanë mbërritur ne vendngjarje dhe kanë nisur të negociojnë, por Qose i ka kundërshtuar.

Fillimisht ata kane hapur derën e shtëpisë me një çelës, por në momenti që efektivët kanë hyrë brenda, 68-vjeccari ka qëlluar njërin prej tyre me çekiç në kokë duke i sjellë dhe lëndime.

Pas dështimit te tentativës së parë u be me pas ndërhyrja nga jashtë godinës ku zjarrfikësit u ngjitën nëpërmjet shkalleve edhe pse gjate gjithë kohës 68 vjeçari i kundërshtonte.

Por më vonë sikurse duket edhe në video, Qose ndihmon zjarrfikësin të ngjitet në banesë.

Pas kësaj ai u shoqërua me ambulance për ne spitalin e qytetit, ku u vendos nen kontrollin e mjekëve ndërsa policia e mori ne pyetje rreth tentativës së vetëvrasjes, nga informacionet paraprake mësohet se 68 – vjeçari kishte probleme mendore.

Sipas të dhënave ai sapo ishte kthyer nga Shtetet e Bashkuara të Amerikës me bashkëshorten ku jetonte prej 20 vjetësh ndërsa mësohet se ishte edhe konsumator i rregullt i alkoolit.

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lajme

TEST PER MAIN POST PAGE

Published

on

By

this is just a test to see how Gjergji is doing….spolier alert he seems do be doing good.

Continue Reading

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Lajme

TESTI 2 PER SLIDER HYHYHY

Published

on

By

Continue Reading

Trending