Connect with us

Lajme

Tensionhet situata në Maqedoni, vazhdojnë protestat antishqiptare

Edhe sot në ditën e 39-të, kanë vazhduar protestat kundër platformës së partive shqiptare, apo siç po e quajnë maqedonasit “Platforma e Tiranës” dhe kundër zgjedhjes së një shqiptari për kryetar të Parlamentit të Maqedonisë.

Published

on

Protestuesit të udhëhequr nga shoqata “Për Maqedoni të përbashkët”, theksuan se nuk do të pranojnë zbatimin e dygjuhësisë në vend dhe nuk do të pranojnë një kryetar të ri të Kuvendit, i cili nuk prononcohet kundër “Deklaratës së Tiranës”.

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lajme

TEST PER MAIN POST PAGE

Published

on

By

this is just a test to see how Gjergji is doing….spolier alert he seems do be doing good.

Continue Reading

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Lajme

TESTI 2 PER SLIDER HYHYHY

Published

on

By

Continue Reading

Trending