Connect with us

Lajme

Tensione fetare, Policia arreston disa myslimanë

Policia e Shkodrës ka shoqëruar një natë më parë disa besimtarë myslimanë.

Published

on

Besohet shkaku i shoqërimit është për arsye sigurie lidhur me garantimin e sigurisë për meshën që po mbahet në nderim te lumturimit të 38 martirëve.

Personat po mbahen në ambientet e Drejtorisë së Policisë së Qarkut të Shkodrës për verifikim.

Shkodra eshte nje qytet ne te cilin problemet fetare qe shpesh acarohen, zakonisht jane zgjidhur shpejt e mire ne nivelin lokal dhe ne mes te shqiptareve.

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lajme

TEST PER MAIN POST PAGE

Published

on

By

this is just a test to see how Gjergji is doing….spolier alert he seems do be doing good.

Continue Reading

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Lajme

TESTI 2 PER SLIDER HYHYHY

Published

on

By

Continue Reading

Trending