Connect with us

Lajme

Temperaturat në Gjilan, alarmante

Published

on

Temperaturat e larta të fillimit të javës kanë alarmuar Komunën e Gjilanit që ka vënë në gjendje gatishmërie të gjithë mekanizmat për t’u ballafaquar me thatësinë dhe zjarret eventuale.

Reduktime në ujë ka për disa operatorë, në mënyrë që të mbulohen kërkesat e shtuara, e punëtorëve me sëmundje kronike u është dhënë pushim, raporton KTV.

Por, temperaturat, që tashmë kanë filluar të ulen, në fundjavë do të jenë edhe më të ulëta.

 

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lajme

TEST PER MAIN POST PAGE

Published

on

By

this is just a test to see how Gjergji is doing….spolier alert he seems do be doing good.

Continue Reading

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Lajme

TESTI 2 PER SLIDER HYHYHY

Published

on

By

Continue Reading

Trending