Connect with us

Lajme

Temperatura deri në 21 gradë sot në Maqedoni

Moti në Maqedoni sot do të jetë me vranësira të ndryshueshme dhe relativisht i nxehtë, me periudha me diell, me paraqitje të mjegullës së mëngjesit në disa lugina.

Published

on

Do të ketë kushte për shi lokal me intensitet të dobët. Do të fryjë erë e lehtë nga jugu. Temperatura do të sillet prej 13 deri 21 gradë.

Në Shkup do të mbajë mot me vranësira të ndryshueshme, me periudha me diell. Temperatura do arrijë deri në 17 gradë Celsius.

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lajme

TEST PER MAIN POST PAGE

Published

on

By

this is just a test to see how Gjergji is doing….spolier alert he seems do be doing good.

Continue Reading

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Lajme

TESTI 2 PER SLIDER HYHYHY

Published

on

By

Continue Reading

Trending