Connect with us

Sporti

Televizioni gjerman bën bashkë Haxhi Krasniqin e Arthur…, ja çfarë ndodh

Published

on

Një televizion i njohur gjerman, “MDR” i ka bërë bashkë dy rivalët e boksit, kosovarin Haxhi (Robin) Krasniqi dhe Arthur Abraham.

Vetëm pak ditë para duelit, dy boksierët janë takuar në një vend duke bërë foto, video për meçin e rëndësishëm që zhvillohet më 22 prill, përcjell Indeksonline.

Abraham apo Krasniqi – cili do të merr shanse për titullin botëror? Vlen të përmendet se të dy boksierët kanë 50 luftëra, Abraham ishte një kampion i botës, ndërsa Robin Krasniqi kërkon fronin.

https://youtu.be/M5BD3G9pCHE

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Sporti

sport 3

Published

on

By

Continue Reading

Sporti

sport 2

Published

on

By

Continue Reading

Trending