Connect with us

Sporti

A do të thotë kjo se Mourinho po largohet nga Man Utd?

Jose Mourinho nuk ka vendosur ende të blejë shtëpi në qytetin e Manchesterit.

Published

on

Trajneri i Manchester United ende ka shtëpinë në Londër, dhe mediat angleze shkruajnë se ky mund të jetë një paralajmërim se ai mund të largohet së shpejti nga Old Trafford.

Kriza me rezultate duket se po i lëkundë karrigen portugezit, i cili përkundër shumë transferimeve të mëdha që bëri në këtë verë, nuk po arrinë me skuadrën e tij të tregojë paraqitjet e pritura. /Periskopi.com

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Sporti

sport 3

Published

on

By

Continue Reading

Sporti

sport 2

Published

on

By

Continue Reading

Trending