Connect with us

Lajme

Të shtëna ndaj policisë në Luiziana të SHBA’së, dyshohet për të vdekur

Published

on

Të paktën shtatë oficerë janë plagosur dhe të paktën tre nga ta druhet se janë vrarë

Në një incident me të shtëna me armë në Balton Rouge të Luizianës në SHBA.

Një burim i njohur për CCN ka thënë se Policia kishte pranuar një thirrje për një person të dyshimtë i cili po shetiste me pushkë në dorë, dhe në momentin kur policia arrin në skenë, perspni hap zjarr mbi ta

 

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lajme

TEST PER MAIN POST PAGE

Published

on

By

this is just a test to see how Gjergji is doing….spolier alert he seems do be doing good.

Continue Reading

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Lajme

TESTI 2 PER SLIDER HYHYHY

Published

on

By

Continue Reading

Trending