Connect with us

Lajme

Të shtëna me armë brenda një sinagoge në Vjenë, ka të plagosur

Published

on

Zbatimi i ligjit në Vjenë, Austri ka filluar në atë që e quajtën një “operacion i madh policor”, pas shkëmbimeve të shumta të të shtënave me armë pranë sinagogës kryesore të qytetit të vendosur në zonën e Qytetit të Vjetër.

Më herët, mediat lokale raportuan se të shtënat u dëgjuan pranë sinagogës kryesore të kryeqytetit austriak. Një oficer policie që qëndroi roje pranë tempullit thuhet se u plagos rëndë nga një sulmues i panjohur, transmeton Periskopi.

Forca të mëdha policie janë vendosur në qendër të qytetit dhe kalimtarëve iu është kërkuar të shmangin zonën ndërsa po zhvillohet operacioni i sigurisë.

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lajme

TEST PER MAIN POST PAGE

Published

on

By

this is just a test to see how Gjergji is doing….spolier alert he seems do be doing good.

Continue Reading

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Lajme

TESTI 2 PER SLIDER HYHYHY

Published

on

By

Continue Reading

Trending