Connect with us

Lajme

Të shtëna armësh para Prokurorisë së Shtetit

Published

on

Disa minuta para orës 12, në rrugën Luan Haradinaj në Prishtinë, që ndodhet afër Prokurorisë së Shtetit dhe New Born-it.

Incidenti është konfirmuar nga Policia e Kosovës, të cilët kanë thënë se nuk është raportuar për ndonjë të lënduar.

Ky është incidenti i dytë me armë që ndodh në qendër të Prishtinës në disa ditët e fundit, pas përleshjes ndërmjet disa këngëtarëve të muzikës rap.

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lajme

TEST PER MAIN POST PAGE

Published

on

By

this is just a test to see how Gjergji is doing….spolier alert he seems do be doing good.

Continue Reading

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Lajme

TESTI 2 PER SLIDER HYHYHY

Published

on

By

Continue Reading

Trending