Të shtëna armësh në Prishtinë

Periskopi.com Lajme

Sot në orën 08:00 të mengjesit në lagjen Lakrishtë të Prishtinës ka pasur të shtëna armësh nga persona ende të paindetifikuar nga policia.

Rastin për Periskopin e ka konfirmuara zëdhënësja e Policisë së Kososvës për rajonin e Prishtinës, Flora Ahmeti .

Ajo ka bërë të ditur se të shtënat kanë qenë në ajër dhe ka të lënduar, ndërsa hetimet për këtë rast po vazhdojnë.

Shpërndaje në: