Connect with us

Lajme

Të shtëna me armë në Washington, ka edhe të vrarë

Si pasojë e një shkëmbim zjarri, dy persona janë vrarë dhe katër të tjerë janë plagosur, në rrethin e “Prince Grotge” në Washington DC.

Published

on

Policia ka njoftuar se gjashtë viktimat janë gjetur në një pallat rreth orës 02:45  sipas kohës lokale.

Identiteti i viktimave ende nuk është bërë i ditur. Nuk është raportuar për të arrestuar.

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lajme

TEST PER MAIN POST PAGE

Published

on

By

this is just a test to see how Gjergji is doing….spolier alert he seems do be doing good.

Continue Reading

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Lajme

TESTI 2 PER SLIDER HYHYHY

Published

on

By

Continue Reading

Trending